Color Brick ColorFusion tehnoloģija!


Kāpēc cilvēkiem patīk granīts? Tas ir spēcīgs, skaists, izturīgs un tam ir piezemēts, mūžīgs izskats, kas iederās gandrīz jebkurā āra telpā. To pašu var teikt par bruģakmeni, kas izgatavoti pēc Color Brick ColorFusion tehnoloģijas.

Ar ColorFusion tehnoloģiju mēs pielietojam unikālu ražošanas procesu, kas nodrošina visiem izstrādājumiem dabīgā granīta virsmas izskatu, īpaši augstu stiprību, salizturību un nodilumizturību, taču par pieņemamāku cenu. Mēs izmantojam cementu ar ļoti augstu stiprību, kas, sajaucoties ar krāsu pigmentiem un pildvielu daļiņām, izkliedējoties, rada unikālu raibu virsmu. Rezultāts ir elpu aizraujošs bruģakmens, kas atgādina dabisko granītu, ir izturīgāks un kalpos ilgāk kā tradicionālais bruģis.

Tātad, ja projekts prasa neatvairāmu izskatu, noteikti izvēlies Color Brick!

ColorFusion tehnoloģija ne tikai nodrošina produkta izturību un izskatu, kas atgādinās dabīgu granītu, bet arī piedāvā neierobežotu krāsu iespēju klāstu!

Color Brick bruģakmeņi tiek gatavoti īpaši kontrolējot un ievērojot visus ražošanas procesus, kas ļaus mūsu bruģakmenim kalpot gadu desmitiem. Mūsu apņemšanās nodrošināt skaistus, ilgstošus izstrādājumus ir tas, kas veidos mūsu reputāciju un mēs šo piedāvājumu nepārtraukti papildināsim ar dažādiem jauninājumiem. Mēs vienmēr cenšamies uzlabot savus produktus, izmantojot visaktuālākos materiālus, piemēram, cementu, saistvielas un pigmentus, lai izveidotu labākos, uzticamākos un pievilcīgākos bruģakmeņus.